Asic Antminer Z15 – 420 ksol/s

Додати у обране

В наявності

(0)
  • Перший місяць у подарунок (від 6 місяців розміщення). Спеціальні умови розміщення
  • Найтриваліша гарантія на ринку 180 днів. Фірмова гарантія ASICFOX Service
  • Повний супровід на будь-якому етапі роботи пристрою. Підтримка клієнтів 24/7
  • Очистити

Специфікація

Алгоритм

Виробник

Майнить

Споживання,Вт

Antminer Z15 був випущений компанією Bitmain у 2020 році як продовження лінійки Bitmain на алгоритмі Equihash. До нього виходило 3 покоління Z9 mini / Z9 / Z11, які себе добре […]

Характеристики

Алгоритм

Виробник

Майнить

Споживання,Вт

Antminer Z15 був випущений компанією Bitmain у 2020 році як продовження лінійки Bitmain на алгоритмі Equihash. До нього виходило 3 покоління Z9 mini / Z9 / Z11, які себе добре зарекомендували своєю надійністю збірки і чіпів. Асік Z15 може добувати до 5 різних монет: Zcash/Pirate/ZenCash/Hush/Komodo, що дає чудову можливість і варіативність у прибутковості, адже можна переставляти Асік на різні монети, з огляду на те, де кращий курс і видобуток.

Найбільше Асік зацікавив домашніх майнерів – Z15 споживає всього лише 1.55 кВт, що вдвічі менше, ніж в Асіка на біткоїн! Водночас видобуток на ньому часто такий самий або вищий, ніж на алгоритмі SHA-256.

До моделі Z15, інші компанії – наприклад Innosilicon – випускали відповідь Bitmain у вигляді A9 zmaster та інші, але після виходу Асіка на 440 ksol/s Z15 став беззаперечним лідером за потужністю на ринку.

Конструктивно Асік не зазнав змін, як порівняти з минулими моделями – це звичайний двоповерховий корпус із двома кулерами на вдув і контрольною платою зверху. Блок живлення зовнішній.

Antminer Z15 вважається однією з найкомпактніших і водночас тихих машин на ринку, його шум на повітряному охолодженні становить не більше 65-70 дЦб. Цей показник можна знизити за допомогою додаткового водяного охолодження, що дасть нам 50 дЦб, що можна порівняти з шумом звичайного ПК.

Асік Z15 сміливо можна рекомендувати тим, у кого є обмеження по розетці до 2х кіловат, і тим, хто хоче майнити вдома, не заважаючи при цьому сусідам. Z15 не потрібно часто обслуговувати, можна тільки іноді спостерігати за його температурою, і раз на рік перемазувати термопасту.

Відгуків немає, поки що.

Схожі товари

    For the full operation of the site you need to enable JavaScript in your browser settings.