Хіт

Bitmain Antminer KA3 — 160Th ( KDA Miner KA3 )

Додати у обране

В наявності

(0)
  • Супровід у налаштуванні обладнання до моменту його повноцінної роботи Допомога в налаштуванні
  • Найтриваліша гарантія на ринку 180 днів. Фірмова гарантія ASICFOX Service
  • Повний супровід на будь-якому етапі роботи пристрою. Підтримка клієнтів 24/7
10,600$
  • UAH: 395,380 грн.

Характеристики Bitmain Antminer KA3 — 160Th ( KDA Miner KA3 )

Виробник

Майнить

Гарантія

Гарантия:180 дней

Споживання,Вт

Алгоритм

Hash-rate
Споживання

2.5кВт – 3.5кВт

У 2022 році завод Bitmain серйозно розширив асортимент асиків на альткоїни. Чим дуже сильно насолив своїм конкурентам, заводу Goldshell, оскільки моделі від Bitmain за всіма показниками в кілька разів кращі, […]

Описание Bitmain Antminer KA3 — 160Th ( KDA Miner KA3 )

У 2022 році завод Bitmain серйозно розширив асортимент асиків на альткоїни. Чим дуже сильно насолив своїм конкурентам, заводу Goldshell, оскільки моделі від Bitmain за всіма показниками в кілька разів кращі, а за ціною помітно дешевші.
Сьогодні мова піде про Antminer KA3, справжнього монстра для майнінгу Kadena KDA (Blake2S). Апарат отримав хешрейт 166 Th/s зі споживанням 3154 Ват/год, що робить його найприбутковішим асиком станом на початок 2023 року. Для порівняння найближчий конкурент Goldshell KD MAX має хешрейт 40 Th/s зі споживанням 3350 Ватт/год.
Kadena (KDA) – це цифрова валюта, яка використовується для оплати обчислень у публічній мережі Kadena. Подібно до ETH на Ethereum, KDA на Kadena – це токен, у якому майнери отримують компенсацію за блоки майнінгу в мережі, і це комісія за транзакцію, яку користувачі сплачують, щоб їхні транзакції були включені в блок.
Хоча асік і має назву KA3, але за компонуванням це все той же асік 19ої серії, з класичним блоком живлення APW12, 4 кулерами і відмінною надійністю на борту.
Ця модель чудово підійде як для новачків, так і для досвідчених майнерів, які хочуть додати перспективних алгоритмів у свою ферму.

Отзывы для: Bitmain Antminer KA3 — 160Th ( KDA Miner KA3 ) (0)

Залишити відгук

Відгуків немає, поки що.

Схожі товари
    For the full operation of the site you need to enable JavaScript in your browser settings.