Asic Antminer T17e 53TH/s БУ

Додати у обране

В наявності

(0)
  • Перший місяць у подарунок (від 6 місяців розміщення). Спеціальні умови розміщення
  • Найтриваліша гарантія на ринку 180 днів. Фірмова гарантія ASICFOX Service
  • Повний супровід на будь-якому етапі роботи пристрою. Підтримка клієнтів 24/7
  • Очистити

Специфікація

Алгоритм

Виробник

Майнить

,

Hash-rate

Модель

Споживання,Вт

Склад

,

Asic Bitmain Antminer T17e 53TH/s Asic Bitmain Antminer T17e 53TH/s Компанія Бітмайн вирішила розширити лінійку і випустила нову модель з високим показником хешрейту в 53 TH/s. Пристрій дає змогу майнити […]

Характеристики

Алгоритм

Виробник

Майнить

,

Hash-rate

Модель

Споживання,Вт

Склад

,

Asic Bitmain Antminer T17e 53TH/s Asic Bitmain Antminer T17e 53TH/s

Компанія Бітмайн вирішила розширити лінійку і випустила нову модель з високим показником хешрейту в 53 TH/s. Пристрій дає змогу майнити криптовалюту на алгоритмі SHA-256: біткойн (BTC) і біткойн кеш (BCH). Майнер працює на базі 7 нм чипів. За рахунок двох кулерів працює система охолодження. При купівлі Асіка надається гарантія від магазину 30 днів (180 днів від заводу з моменту випуску).

Чому варто вибрати Antminer T17е: порівняння з аналогами

Однією з популярних моделей на ринку є Whatsminer M21 від компанії MicroBT з такими показниками: хешрейт – 30 Ths, енергоспоживання – 1800 Втг, енергоефективність – 48 JTh. Новий Antminer S17е перевершує свого конкурента, оскільки його характеристики сягають таких значень: хешрейт – 53 Ths, енергоспоживання – 2540 Втг. Whatsminer M21 працює на базі чипів 12 нм, а Асік Бітмайн використовує нові чипи, виконані за техпроцесом 7 нм. Їхньою перевагою є зменшення кількості тепла, що виділяється, висока ефективність під час видобутку. Асік підходить для видобутку таких монет, як: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Classic (BXC), Bitcoin Gold (BTG). При створенні новинки Бітмайн використовували 7 нм чіпи BM1397. Вони розташовані на трьох операційних платах, які захищені радіаторами від перегріву. Тепер тепло розсіюється швидше, за рахунок зменшення аеродинамічного опору.

Відгуків немає, поки що.

Схожі товари

    For the full operation of the site you need to enable JavaScript in your browser settings.