Asic Antminer T17 42Th/s БУ

Додати у обране

Не в наявності

(1)
Повідомити про наявність
 • Супровід у налаштуванні обладнання до моменту його повноцінної роботи Допомога в налаштуванні
 • Найтриваліша гарантія на ринку 180 днів. Фірмова гарантія ASICFOX Service
 • Повний супровід на будь-якому етапі роботи пристрою. Підтримка клієнтів 24/7
 • Очистити

Специфікація

Алгоритм

Виробник

Майнить

Hash-rate

Модель

Склад

,

Asic Bitmain Antminer T17 42Th/s Asic Bitmain Antminer T17 42Th/s Для видобутку BTC було представлено ще одну модель від китайської компанії Бітмайн, яка входить у топ найкращих розробників обладнання для […]

Характеристики

Алгоритм

Виробник

Майнить

Hash-rate

Модель

Склад

,

Описание Asic Antminer T17 42Th/s БУ

Asic Bitmain Antminer T17 42Th/s Asic Bitmain Antminer T17 42Th/s

Для видобутку BTC було представлено ще одну модель від китайської компанії Бітмайн, яка входить у топ найкращих розробників обладнання для майнінгу. Асік був випущений у квітні 2019 року і на момент 2021 року заводом більше не виробляється, доступний на ринку тільки в БУ варіанті з ферм. Пристрій працює на базі 7 нм чіпа і маємо ресурс роботи чіпа більший ніж у S17+ і T17+. Новий формат 7нм – який помітно збільшує показники енергоефективності на 30% на алгоритмах SHA-256: біткойна (BTC).

Для майнінгу використовується 90 чипів, які охолоджуються за допомогою спеціальних радіаторів. Хороше співвідношення вартості та хешрейту. Ви зможете швидко вийти в плюс і отримувати стабільний дохід. Обладнання підходить для видобутку таких монет, як: Bitcoin (BTC), Bitcoin Classic (BXC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG).

Чому варто обрати ASIC T17 БУ та порівняння з аналогами

Обладнання підходить для видобутку таких монет, як: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Classic (BXC), Bitcoin Gold (BTG). Давайте порівняємо з однією з популярних моделей-аналогів: Whatsminer M21 і від компанії MicroBT з такими показниками: хешрейт – 30 Ths, енергоспоживання – 1800 Втч, енергоефективність – 48 JTh. Новий Antminer T17 перевершує , оскільки його характеристики досягають таких значень: хешрейт – 42 Ths, енергоспоживання – 2200 Втч. Whatsminer M21 працює на базі чипів 12 нм, а Асік Бітмайн використовує нові чипи, виконані за техпроцесом 7 нм. Їхньою перевагою є зменшення кількості тепла, що виділяється, висока ефективність під час видобутку.

Отзывы для: Asic Antminer T17 42Th/s БУ (1)

Залишити відгук
 1. От Никита - Для Asic Antminer T17 42Th/s БУ - EN

  Оцінка:0

  Заказал T17. Просили предоплату (аргументируя что забронируют наличие в Китае). Приехал подписал договор – внес остаток суммы. Асики приехали спустя 19 дней после оплаты

Схожі товари
  For the full operation of the site you need to enable JavaScript in your browser settings.